Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 16.05.2024, 11:08

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Чемпіонат області зі спортивного туризму серед працівників освіти
13:35
Чемпіонат області зі спортивного туризму серед працівників освіти

З 22 по 25 вересня 2016 року в урочищі Зелений Гай Сумського району в польових умовах проходив Чемпіонат області зі спортивного туризму серед працівників освіти, в якому взяли участь 10 команд з районів, серед яких і представники педагогічної туристичної когорти Білопільського району у складі Т.Б. Білан, А.С. Білан, Є.М. Мартиненка, А.Є. Черби, Н.С. Мухи, М.А. Ходака, О.В. Ключника.

В перший день змагань учасники випробовували себе у спортивному орієнтуванні, яке у всіх викликало багато емоцій та принесло нашій команді ІІ місце.

Другого дня команди змагалися в особисто-командному заліку з техніки туризму. В командному заліку наша команда посіла V місце, а найкращий результат в особистій першості показав Ключник О.В., що виборов ІІ місце.

Третій день змагань ознаменувався дистанцією «Крос – похід», яка складалася з етапів самонаведення: «Підйом по схилу», «Траверс схилу», «Спуск по схилу», «Паралельні мотузки», «Навісна переправа». ІV місце – така результативність нашої команди туристів-педагогів за цей вид змагань.

За сумою всіх балів та показаного кращого часу в загальнокомандному заліку команда працівників освіти Білопільського району зайняла IV місце.

Бажаємо учасникам міцного здоров’я та нових звершень на туристичному Олімпі області.

Переглядів: 454 | Додав: bilop-cdut | Рейтинг: 5.0/1