Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 16.05.2024, 15:04

Користувачів: 0
Головна » 2013 » Квітень » 1 » Змагалися юні любителі шашок
12:01
Змагалися юні любителі шашок

Традиційними стали шахові та шашкові турніри перед кожними шкільними канікулами у клубі «Шахова королева» Білопільського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

Ось і в березні зібрався 21 шанувальник цих інтелектуальних видів спорту на індивідуальні змагання з шашок з таких шкіл району: Ворожбянської ЗОШ № 3, Ворожбянської ЗОШ № 1, Воронівської, Білопільської №1, Білопільської №2, Білопільської №3, Білопільської школи – інтернат, Білопільського дитячого будинку - інтернату, вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.

Турнір проводився за швейцарською системою у сім турів. Тривала цікава і дуже запекла боротьба, після шести турів сформувалася п’ятірка лідерів, серед них:

Володимир Стремоухов, Середа Ростислав, Олександр Филимоненко, Дмитро Руденко, Сергій Басараб.

Однак остаточний результат став відомий лише після останнього сьомого туру.

Отже, у підсумку змагань чемпіоном став Сергій Басараб, учень Білопільської ЗОШ – інтернат ім. А.С. Макаренка, друга позиція за Олександром Филимоненком, учнем Білопільської ЗОШ І- ІІІ ст. №2, третє місце посів Дмитро Петрович – вихованець гуртка «Шахи» Центру дитячої та юнацької творчості. Призери змагань нагороджені медалями та грамотами Центру дитячої та юнацької творчості.

Попереду у юних поціновувачів шахів нове завдання – розв’язування шахових задач.

Переглядів: 758 | Додав: bilop-cdut | Рейтинг: 0.0/0